Založ si blog

Blogovisko alebo ring?

Dobrý deň, som tu v podstate nová a toto je moje prvé blogovisko, kde som sa odvážila zverejniť pár mojich drobností, aj preto nechcem nikoho hodnotiť.

Nedá mi však, aby som, aj po tomto krátkom sledovaní tunajšieho diania, nevyjadrila svoj pocit z akéhosi kastovania – možno je to silné slovo – takže triedenia blogerov na starých – teda lepších, skúsenejších, oprávnených sa “kompetentne” vyjadrovať a hodnotiť všetko a všetkých, vôbec si neuvedomujúcich, že menej je niekedy viac – a na neskúsených – a chcela by som veriť, že je to naozaj len môj pocit – aj nechcených nováčikov, ktorí, chtiac vyjadriť len svoje myšlienky a pocity a vôbec netúžiac dostať sa do siene slávy, či na prvé miesta čítanosti, zdá sa, nie sú tu vítaní…Pripadá mi to, ako dcérska spoločnosť nejakej sprivatizovanej firmy, kde majitelia sú tí istí. Nechcem sa nikoho dotknúť, je to len môj pocit a rada by som sa mýlila…chýbajú mi tu však ľudia, ktorí tu začínali so mnou a z môjho neprofesionálneho pohľadu mohli tento priestor obohatiť…a stratili sa…Prečo? Mali možno ten istý pocit…snáď sa vrátia…

Pokus o rozprávku

30.04.2010

Mám túžbu - opakujúcu sa, neodbytnú, dobiedzajúcu...napísať rozprávku pre všetkých dospelých. Dúfam, že mi Majster Exupéry odpustí - nesiaham mu ani po päty, na hviezdy sa vždy pozerám viac »

Zastav sa, prosím…

27.04.2010

Chladno v duši, všade blato maskované zlatom, kaluže smútku pod rúžom roztiahnutým do úsmevu, potoky slz za tmavým sklom, výkrik srdca prehlušený cválajúcim životom... Zastav sa, postoj, viac »

Pondelok v záhrade

26.04.2010

Víkend skončil... Víkendové deti na tátošoch opustili záhradné krby, vôňu grilovaných dobrôt odvial vietor... Pod prebúdzajúcou sa jabloňou na podstienku sedíme vedno ponorené do svojich viac »

migranti, utečenci, Stredozomné more, člny

Nemecký minister: Z Afriky môže tento rok prísť 400 000 migrantov

30.03.2017 10:18

Až 400 000 migrantov by mohlo tento rok podľa nemeckého ministra pre rozvojovú pomoc Gerda Müllera priplávať do Európy cez Stredozemné more.

schody, peniaze, mince, prsty, investovanie, sporenie

Nálada v slovenskej ekonomike sa v marci zhoršila

30.03.2017 09:48

Nálada v slovenskej ekonomike sa v marci zhoršila. Indikátor ekonomického sentimentu klesol na 104,6 bodu.

Antonio Guterres

Šéf OSN prišiel do Iraku posúdiť humanitárnu situáciu

30.03.2017 09:47

Generálny tajomník OSN António Guterres dnes prišiel do Iraku, aby sa tam zaoberal humanitárnou pomocou, ktorú krajina potrebuje.

autobusy

Prešovčanom zakázali protest v Bratislave

30.03.2017 09:30

Občianska iniciatíva Lepší Prešov chce na protestných zhromaždeniach upozorniť na mimoriadne negatívnu dopravnú situáciu v meste.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 4227x
Priemerná čítanosť článkov: 604x

Autor blogu

Archív

Odkazy